Žaidimas renegade

Pilnavertis žmogaus gyvenimas susideda iš keturių sričių:  šeimos, darbo, vidinio aš bei išorinio pasaulio. Vyrauja tokia tendencija, jog žmonės kur kas labiau dėmesį sutelkia tiktai vieninteliai ar tik kelioms sritims, tuo metu kitos būna apleidžiamos. Kad taip nenutiktų, verta užsiimti kažkuo smagiu. Tai galėtų būti ir žaidimas renegade.

Kai niekur nespėjama

Neišvengiamai kažkada tenka susidurti su gyvenimo pusiausvyros bėdomis: „nieko nebespėju“, „nebėra pakankamai laiko“, „esu vienišas“, „jaučiuosi nelaimingas“, „stinga poilsio“, „nerandu gyvenimo draugo“ „stinga laiko pamatyti draugus“ bei pan.  Jeigu iki dabar nerandama laiko, pirma reikėtų pripažinti –  tai mūsų problemos, tikrai ne kitų žmonių. Tuomet, tam, jog būtų išvengta gyvenimo pusiausvyros problemų, verta pagalvoti, kuri veikla reikalauja daugiausiai mūsų laiko. Galbūt tai žaidimas renegade?

Gal neverta taip dažnokai tikrinti socialinio tinklapio paskyros? Galbūt pernelyg dažnokai dirbami viršvalandžiai, kadangi nėra plano, kuris padėtų užduotis padaryti kur kas greičiau bei geriau? Užsiimama tokia veikla, apie kurią ir buvo svajota? Pravartu stabtelėti bei pasakyti sau: „Gana“. Ateis nuostaba, kad tai yra įmanoma padaryti. Atsiras kur kas daugiau laiko šeimai, bičiuliais, galbūt net sau. Tuomet galima pajusti laimę, tokią kurią teikia gyvenimo pusiausvyra. Taip veikia ir žaidimas renegade.

Reikia laiko viskam

Psichologai yra pastebėję, kad tuomet, kai surandama laiko ir kitiems gyvenimo dalykams – vystomasi, jeigu ne – atrofuojamasi kaip raumenys išbuvę ne vieną mėnesį gipse. Žaidimas renegade neturėtų veikti kaip tas gipsas.

Vadinasi, kai nerandama laiko bičiuliams – tampama mažiau socialiais, kai nesiekiama savo žinių – netobulėjama, nekeliaujama – neplečiamas akiratis. Kai žmogus supras, koks jis yra, atsiras laiko viskam.

Įprastai žmogaus gyvenime turėtų atsispindėti 4 gyvenimo geografijos etapai. Supratus, kokie žmonės yra bei ko stinga, galima kur kas lengviau „susibalansuoti“ bei pasiekti tokio gyvenimo, kokio trokštama. Tuo padeda įsitikinti ir žaidimas renegade.

Gyvenimo siekiamybė – harmonija

Bet kuris žmogus turėtų siekti harmonijos. Norint pajausti kiek yra kokybiškas gyvenimas kokybę, verta subalansuoti visus gyvenimo etapus tam, jog paroje esančios visos valandos taptų išnaudotos kur kas efektyviau bei jaustumėmės kur kas laimingesni. Juk nepaprastai gera ryte rasti laiko pasportuoti, medituoti ar paskaityti knygą; pasiekti užsibrėžtus tikslus darbe, vakare nepritrūkti laiko šeimai, bičiuliams, aktyvesniam laisvalaikiui.

Reikėtų suvokti, jog visi siekia harmoningesnio gyvenimo. Taip žmones turėtų veikti ir žaidimas renegade.