Kortų žaidimai – kitokia tikrovė

Artima aplinka gali tapti mokykla, darželis, darbas, kaimo bendruomenė ar kiti dalykai. Ankstesniais laikais tai būdavo visa, kur gyveno kaimo ir mažo miestelio nariai, dabar tai kinta dėl bendros kaitos. Svarbu suprasti, jog artimesnė aplinka geba tik padėti savo bendruomenės nariams,  juos nukreipti tam tikra kryptimi. Tai geba ir atrasti kortų žaidimai.

Kortų žaidimai

Čia  galima rasti gydymo ar sveikatos suvokimą, saugumą, jo užtikrinimą. Galiausiai net  gyvenvietės bei miesto planavimus. Visa tai nelengva net išvardinti, tad galima pabrėžti, jog tokiame  lygyje sprendžiamų problemų yra daug, kad būna sunku numanyti. Jau vien miestų planavimo, kaip vienas iš ligos ir sveikatinimo veiksnių, supratimas yra šio amžiaus uždavinys, bet kur dar bendruomenės gebėjimas rūpinantis savo sveikatos būsena, gebėjimas kelti bei spręsti sveikos gyvensenos galimybes. Kortu zaidimai taip pat tai gali atverti.

Artima aplinka lemia didžiulę dalį esamų ar būsimų žmogaus būsenos problemų. Tai reiškia, kad išskirtinis sveikatos, bet ne gydymo suvokimas – rūpintis aplinkos planavimu, įtraukiat  visus individus į sveikatos problemų svarstymus ar sprendimus. Kuomet žmogus pats gali priimti tam tikrą sprendimą, tai jam paprasčiau jį įgyvendinti ir laikytis. Paleidus tai „iš viršaus ir išorės“ gal ir nepavyks tai pritaikyti. Verta prisiminti, kiek žmonių planuoja „keistis nuo kitos dienos“ ir kaip tai įgyvendinama.

Kita aplinka

Socialinė aplinka būna pati bendriausia, tad jos kraštutinis paribys – kortų žaidimai ir žmonių fantazijos vaisius. Tiesa, artimoji riba, kuri „prisiliečia“ prie pasaulinės gripų ar kitų susirgimų epidemijos. Virusai siaučia po pasaulį, nepaisydami esamų sienų, tad žmogus būdamas tokioje visuomenėje vis geriau turėtų regėti savo kaimynų bėdas, kadangi dažnai jos nukrenta net jam.

Čia galima paminėti tarptautinį eksportą bei prekybą, nes tai suteikia progą plisti ne vien tik gyvūnams, bet ir ligoms. Todėl tenka maksimaliai kovoti su tam tikrų ligų perkėlimu bei ieškoti vaistų nugalint jas, sujungiant didžiausių valstybių pajėgas. Kortų žaidimai geba ir tai įgyvendinti.