Azartiniai žaidimai – kitoks rytojus

Savęs įsitvirtinimas tarsi pati naujausia panacėja psichologijos šakoje. Tai reiškia tik teigiamiausių bruožų bei įsitikinimų vertinimą, įrodymai byloja, kad toks metodas, be kitokių pliusų, padės pakelti socialinį supratimą ar savikontrolę. Šis metodas taipogi gali pagelbėti susitvarkyti su nepageidautinomis, pasikartojančiomis mintimis, bet kažkas būdavo tikrinama eksperimentiniu būdu vos keletą kartų. Azartiniai žaidimai tarsi sako, kad rytojaus gali ir nebebūti.

Kitokia tiesa

Kitaip nei kitų žmonių įtvirtinimas, ekspresyvesnis rašymas ― savo slaptų minčių ar jausmų išdėstymas popieriaus lape ― tirtas itin plačiai bei turi įvairiausių privalumų net emocijų pajautimu, bei psichologiškai (visgi, bendriau žiūrint, veikimas menkas). Tai reikštų, kad emocinių būsenų išdėstymas rašant gali pagelbėti išvaikant nepageidaujamas, pasikartotinas mintis.

Pavasario metu lyg reikėtų džiaugtis bundančia gamta, bet taip padaryti nepavyksta. Iš kitų tikimės išvysti laimingą veidą, bet akys ar pablyškusi oda liudija nuovargį, taip pat slogios mintys nebeleidžia šypsotis. Kokiu būdu ištaisyti prastoką nuotaiką? Galbūt sergama depresija? Tikriausiai dažnam yra nutikę taip, jog nubudus ryte pajuntama – ši diena netaps pačia geriausia. Azartiniai žaidimai geba pakeisti net ir šį jausmą. Tai nutinka gana dažnai.

Azartiniai žaidimai pagerina gyvenimą

Sunku pakilti iš lovos, nepalieka niūrios mintys, troškimo ne vien dirbti bei mokytis, tačiau ir kažką veikti nėra. Pasijusti žvaliai, linksmai bei trykšti noru būti, daugeliui gali gelbėjant specialistų patarimai ar net kažkokios gudrybės. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad jūsų nerimo priežastis gali tapti ir kur kas rimtesne. Sergant depresija, o ji dažnai smarkiau reiškiasi pavasarį, būtina gydytojų pagalba.

Laimės paslaptys dažnai būna neatskleistos. Tai lyg įprastas dalykas, bet ir sunkiai keistinas, tad tikrai reikia elgtis kur kas kitaip. Išlaidavimas neretai pražudo žmones.  Azartiniai žaidimai taip pat gali padaryti tą patį.

Kita pusė

Visi nori jausti geriau, nei dieną prieš tai. Šie dalykai visada yra pasiekiami, tik ne visiems juos suprasti ir suvokti deramai. Žmogiški dalykai niekada nebus vadinami šuniškais. Tai kažkam gali nuskambėti keistai, bet ne visada įmanoka pakeisti. Žmonės retai nusprendžia auginti vaikus vieną po kito.  Azartiniai žaidimai kažkokiu būdu reiškia naujoves.

Seni dalykai pamažu iškeliauja iš žmonių nuomų, užleisdami vietą kitokiam suvokimui. Ši smagi tiesa reiškia, kad jau buvo išmokta paleisti pačius skaudžiausius dalykus. Tai visada galima greitai pasitikrinti.  Azartiniai žaidimai nepaneigia to, kas yra tikra.